web design software macCentrum ogrodnicze Sobieraj.


Ogrodnictwo w najlepszej odsłonie

Centrum ogrodnicze Państwa Sobieraj istnieje od kilkudziesięciu lat i jest owocem pracy kilku pokoleń miłośników ogrodnictwa. Przez ten czas zdobyliśmy niezbędne doświadczenie i wiedzę, dzięki której pomagamy naszym Klientom nie tylko w samym procesie zakupowym, ale również wyborze – tych najpiękniejszych, najbardziej dopasowanych i najlepszych roślin dla ich ogrodów.

Stale poszerzająca się oferta

To, co jest naszą największą dumą i co zachęca naszych Klientów do powrotu do nas oraz kolejnych zakupów jest bogata, ciągle poszerzająca się w oferta. W naszym asortymencie znajdują się nie tylko najbardziej popularne kwiaty, takie jak pelargonie i aksamitki, ale również zdecydowanie rzadziej spotykane gatunki i zróżnicowane pod względem rozmiaru oraz wyglądu kwiaty, drzewka i krzewy z Bilczy.

Oferta centrum ogrodniczego Sobieraj


Prowadzimy centrum ogrodnicze i specjalizujemy się w sprzedaży kwiatów balkonowych, rabatowych, drzewek ozdobnych i krzewów. Z każdym kolejnym rokiem nasza oferta zyskuje na rozmiarze wraz ze stale rosnącymi oczekiwaniami naszych Klientów w kwestii ogrodnictwa.

Oferta naszego centrum ogrodniczego składa się przede wszystkim z iglaków miniaturkowych, żywopłotowych, kwiatów, drzewek, wrzosów, bylin, pnączy i krzewów. Wśród nich Klienci znajdują najlepsze dla swoich mniejszych i większych ogrodów rośliny, którymi cieszą się przez miesiące lub nawet lata.

Doradztwo i współpraca

To oferowane przez nas doradztwo i współpraca zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i mniejszymi i większymi firmami sprawia, że nasze centrum ogrodnicze Sobieraj zdobyło wielu zwolenników i uplasowało się w czołówce ogrodniczych placówek w Bilczy.

Centrum ogrodnicze Sobieraj. Punkt sprzedaży w Bilczy


Punkt sprzedaży naszego centrum ogrodniczego można znaleźć przy ul. Kieleckiej 1 w Bilczy. To tam tworzymy piękne kompozycje kwiatowe cechujące się mnogością barw oraz niespotykanymi nigdzie indziej gatunkami roślin po to, by nasi Klienci od pierwszego wejrzenia zakochali się w naszych roślinach i mieli możliwość stworzenia z nich swojego ogrodowego raju.